سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

رم 3 DDR

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

انواع رم کامپیوتر از جمله رم DDR3 در مرکز همکار کالا عرضه می گردد. Memory حافظه ای کوتاه مدت است که قابلیت خواندن و نوشتن دارد و به همین جهت آن را دسترسی تصافی  می نامند. رم برای ذخیره سازی اطلاعات به کار می رود. رم DDR به معنای انتقال دو برابر داده است. تکنولوژی رم DDR3 در واقع پس از SDR روی کار آمد که به معنای این است که برای هر کلاس پالس ، یک بیت ارسال می نمود. این تکنولوژی باعث شد که رم ها دارای سرعت بالاتری برای انتقال اطلاعات باشند . رم DDR در انواع مختلف مانند رم 1 DDR و 2 DDR و رم 3 DDR و رم 4 DDR به تولید رسیدند که دوتای اول تقریبا منسوخ شد اند. رم DDR3 به اندازه ی دو برابر DDR2 سرعت دارد و از نظر ظاهری نیز با آن Memory تفاوت دارد.

رم 3 DDR

خرید رم 3 DDR

رم 3 DDR دارای تکنولوژی شبیه به 2 DDR می باشد که این نوع برای هر کلاک ، 4 انتقال دهنده دارد در حالی که این مقدار برای 3 DDR ، 8 انتقال دهنده می باشد. بنابراین رم 3 DDR دارای سرعت بسیار بالایی بوده و انتقال دیتا را به سرعت انجام می دهد. برای خرید رم 3 DDR می توانید از طریق سایت همکار کالا به صورت مطمئن خرید رم 3 DDR خود را انجام دهید. تمامی محصولات مرکز همکار کالا در سطح کیفی بالا عرضه می شوند و این مجموعه دارای مشتریان دائمی زیادی می باشد.

فروش رم 3 DDR

مجموعه ی همکار کالا فعال در زمینه فروش رم 3 DDR و عرضه کننده ی انواع قطعات سیستم های کامپیوتری می باشد. انواع Memory و رم 3 DDR توسط این مجموعه عرضه می شود و می توانید متناسب با سیستم و استفاده ای که از آن دارید ، انواع رم 3 DDR را تهیه نمایید. این مرکز با توجه به خدمات دهی عالی و ارائه ی محصولات با کیفیت و فروش رم 3 DDR ، رضایت مشتریانش را به خود جلب نموده است.  

نمایش همه
علاقه مندی ها ()