سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده

سی پی یو Intel استوک

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

سی پی یو Intel استوک
یکی از بهترین برند های سی پی یو که ار قدرتمندترین  و بهترین های جهان نیز محسوب میشود سی پی یو اینتل است. تنها رقیبی که برای سی پی یو اینتل وجود دارد ای ام دی میباشد. سی پی یو اینتل در طی سالیان طولانی که به سیستم های رومیزی راه پیدا کرده توانسته عملکرد بسیار مناسبی از خود نشان دهد و در نوع خود بی نظیر است.

عملکرد مناسب سی پی یو اینتل به دلیل توجه زیاد شرکت اینتل به بکارگیری از جدیدترین تکنولوژی ها در ساخت سی پی یو میباشد. سی پی یو اینتل استوک از گزینه هایی است که میتوان برای خرید انتخاب نمود زیرا از قیمت پایینتری برخوردار است. سی پی یو اینتل آنقدر از دوام و طول عمر بالایی برخوردار است که میتوان نوع استوک آنرا نیز استفاده نمود. سی پی سو اینتل استوک از لحاظ کارایی هیچ تفاوتی با سی پی یو های آکبند در برند اینتل ندارد اما به شرطی که نوع مناسبی از آن را خریداری کنید.

اگر سی پی یو تعمیری نباشد و همچنین ساعت های کمتری کار کرده باشد میتواند گزینه بسیار مناسبی برای خرید در نظر گرفته شود. سی پی یو اینتل استوک فروشگاه همکارکالا قبل از آنکه به مشتری عرضه شود ابتدا مورد بررسی و ارزیابی قرار میگیرد و سپس بفروش میرسد. حتی شرکت ها نیز میتوانند سی پی یو اینتل استوک را برای تجهیز سیستم های رومیزی خود در هر تعداد که نیاز داشته باشند از فروشگاه همکارکالا خریداری نمایند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()