سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

مانیتور

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

انواع مانیتور با کیفیت نمایش بالا توسط مجموعه ی همکار کالا ارائه می شود. Monitor همان صفحه نمایش کامپیوتر است که تصاویر و ویدئویی که توسط کارت گرافیک پردازش شده را در صفحه ی نمایش، به نمایش در می آورد. مانیتور ها دارای تنوع بالایی هستند و از قطعات مهم و ضروری در هر کامپیوتر می باشند. مانیتور ها قابل باز و تعمیر کردن نمی باشند مگر این که توسط شخص متخصص این کار انجام گیرد. کیفیت تصویر در مانیتور ها متفاوت از هم بوده و با توجه به قطعات مورد استفاده در ساخت آن ها و همچنین تراکم نقاط ، کیفیت تصاویر مشخص می شود. Monitor ها در ابعاد مختلفی به تولید می رسند و با توجه به کاری که می خواهید با آن انجام دهید، می توانید مانیتور را در ابعاد مورد  نظر تهیه کنید. همچنین برای مانیتور ها ویژگی های مختلف در نظر گرفته شده است و کاربران می توانند با توجه به نیازی که دارند ، نوع مناسبی از مانیتور ها را تهیه کنند.

مانیتور

اجزای مانیتور

مانیتور ها دارای اجزای مختلفی می باشند که این اجزا شامل پورت ها، برد، منافذ عبور هوا، سیم جریان برق، کانکتور ها ، اجزای کنترل داده ها، تراشه ها و... می باشد. هر یک از این اجزا باید کارکرد مناسبی را داشت باشند تا در نهایت مانیتور بتواند عملکرد خوبی را از خود نشان دهد و کاربردی واقع شود.

خرید مانیتور با کیفیت بالا

برای خرید Monitor کیفیت یکی از موارد مهمی است که باید به آن دقت داشت باشید. زمانی که می خواهید مانیتور را تهیه کنید باید به مشخصات آن توجه داشته باشید و متناسب با استفاده ای که دارید ، مانیتور مناسبی را تهیه کنید. پیشنهاد می شود به سراغ معتبرترین برند ها بروید تا مانیتور طول عمر بالاتری داشته باشد. برای خرید انواع Monitor از طریق سایت همکار کالا اقدام نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()