سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

هارد HDD

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

هارد HDD | هارد اچ دی دی

انواع هارد ها از جمله هارد HDD توسط مرکز همکار کالا به صورت مستقیم توزیع می گردد. هارد اچ دی دی ، حافظه ای است که برای ذخیره سازی داده و اطلاعات از آن استفاده می شود. هارد ها در انواع اینترنال و اکسترنال یا قابل حمل می باشند. همچنین هارد ها در انواع هارد HDD و هارد SSD هستند. STORAGE اچ اچ دی یا دیسک درایو سخت یکی از انواع هارد هایی است که در سیستم های زیادی از آن استفاده شده است. این نوع حافظه ، حافظه ای غیر فرار می باشد.

هارد HDD

اجزای هارد اچ دی دی HDD

در دنیای تنولوژی از انواع حافظه ها برای ذخیره سازی اطلاعات استفاده می شود و هارد یکی از حافظه هایی است که حافظه های ذخیره سازی داخلی را دیسک سخت یا هارد دیسک می گویند. تقسیم بندی که برای هارد از نظر معماری در نظر گرفته شده در دو نوع هارد اچ دی دی و هارد SSD  می باشد. STORAGE اچ اچ دی دارای قطعات متحرک می باشد و نوشتن و خواندن را با چرخش دیسک انجام می دهد. هارد HDD دارای اجزای مختلفی می باشد که هر یک وظیفه ای را بر عهده دارد. اجزای  شامل 5 بخش می باشد که عبارتند از :

  • Actuator  یا بخش کنترل کننده مرکزی
  • Head Arm  یا بخش بازوی مکانیکی
  • Read/Write Head  سر خواندن و نوشتن
  • Platter  یا دیسک
  • Spindle  یا موتور چرخان دیسک ها

فروش اینترنتی هارد HDD

فروش اینترنتی هارد HDD توسط مراکز مختلفی ارائه می شود اما هر مجموعه ای قابل اعتماد نبوده و باید حتما از مراکز معتبر خرید STORAGE اچ اچ دی را انجام دهید تا از کیفیت محصولات ارائه شده و قیمت آن مطمئن باشید. مرکز همکار کالا دارای اعتبار و سابقه ی بالایی در زمینه ی فروش انواع هارد و هارد اچ دی دی است که همواره محصولاتی با کیفیت را با بهترین قمیت ارائه نموده است و بهترین فروشگاه برای خرید های شما می باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()