سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده

سی پی یو

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

سی پی یو | خرید و فروش انواع CPU با قیمت مناسب

سی پی یو CPU از مهم ترین قطعات کامیوتر است که توسط مرکز همکار کالا برای شما در نظر گرفته شده است. سی پی یو را به عنوان مغز کامپیوتر می شناسند و این قطعه وظیفه ی اجرای برنامه ها را بر عهده دارد. دستوراتی که توسط CPU اجرا می شود از رم گرفته می شود. در واقع اطلاعات از رم به سی پی یو رسیده  در آن جا کدگشایی می شود و پس از پردازش اجرا می شود.

نحوه کار سی پی یو CPU

سی پی یو ها امروزه در انواع پیشرفته تری به تولید می رسند و عملکرد آن ها شامل سه مرحله ی واکشی ، رمزگشایی و اجرا می باشد. در واکشی ، دستورات دریافت می شود که برای اجرا پردازش شوند. کد هایی که دریافت می شند به صورت کد های صفر و یک هستدن و از رم به سی پی یو انتقال داده می شوند. مرحل ی رمزگشایی شامل این است که با دریافت دستور توسط CPU و ذخیره ی آن در IR دستور توسط سی پی یو به مداری به نام رمزگشا ارسال شده و دستور توسط این مدار به سیگنال هایی تبدیل می شود که به قسمت های مختلف سی پی یو برای فعالیت فرستاده می شود. مرحله ی اجرا نیز کدگشایی انجام شده توسط رمزگشا، شامل دستوراتی است که باید اجرا شوند.

فروش سی پی یو CPU با بهترین کیفیت

فروش انواع CPU توسط مجموعه ی همکار کالا در انواع مختلف در نظر گرفته شده است که افراد برای کاربری های مختلف از ان بهره برند. برای خرید سی پی یو باید اطلاعاتی را در این زمینه داشته باشید تا بتوانید سی پی یو را در نوع مناسب انتخاب نمایید. فروش اینترنتی CPU از طریق سایت همکار کالا در نظر گرفته شده است تا افراد بتوانند به صورت انلاین از سراسر کشور خرید ان را انجام دهند. 

سی پی یو

سی پی یو چیست

سی پی یو واحد پردازش رایانه محسوب میشود که به آن مغز کامپیوتر نیز میگویند. سی پی یو در بیشتر وسایل الکترونیکی مورد استفاده قرار میگیرد اما معروفترین نوع سی پی یو مربوط به سی پی یوهایی است که در کامپیوترهای رومیزی مورد استفاده قرار میگیرد. سی پی یو توسط دو برند مطرح جهانی تولید و عرضه میشود که یکی از آنها اینتل و دیگری ای ام دی میباشد.

خرید سی پی یو

سی پی یو از گذشته تا کنون دستخوش تغییرات زیادی در ساختار  و عملکرد خود بوده است و امروزه سی پی یوهای بسیار قدرتمندی تولید و عرضه میشوند که از چند هسته برخوردار هستند. سی پی یو های امروزی در چندین نوع مختلف مانند دو هسته ای،‌چهار هسته ای، شش هسته ای‌ و هشت هسته ای تولید و عرضه میشوند. هر چه تعداد هسته های سی پی یو بالاتر میرود قدرت آن نیز به مراتب بیشتر میشود. در خرید سی پی یو باید به نیاز خود توجه داشته باشید.

اگر از جمله افرادی هستید که عملیات های سنگینی را با کامپیوتر خود انجام میدهید باید سی پی یو پر قدرتمندی را انتخاب و استفاده کنید و اگر کارهای سبک را انجام میدهید نیز میتوانید سی پی یو های ضعیف تر را خریداری نمایید. فروشگاه همکارکالا هر نوع سی پی یو که نیاز داشته باشید را بفروش مرساند.

مدل های مختلف سی پی یو در برند های اینتل و ای ام دی را میتوانید از فروشگاه همکار کالا تهیه نمایید. قیمت سی پی یو اینتل و ای ام دی این فروشگاه نیز بسیار مناسبتر از قیمت سایر فروشگاه های اینترنتی است. قیمت های این فروشگاه اینترنتی به دلیل عدم تامین کالا از واسطه بسیار مناسب تر میباشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()