سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز

لپ تاپ

ویژه برای کاربران حرفه ای
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

لپ تاپ به عنوان یک کالای دیجیتال تولید و به بازار عرضه می شود. فروش لپ تاپ بر مبنای برند و سخت افزار آن صورت می پذیرد. ضمن آنکه دسته بندی این کالای دیجیتال بر پایۀ وزن، ابعاد و میزان انتظار آن صورت می پذیرد. به عنوان مثال لپ تاپ گیمینگ در ابعاد بزرگ ساخته می شوند. خرید لپ تاپ از سوی افراد به منظور و اهداف مختلف صورت می پذیرد. لپ تاپ متوسط، نوت بوک، اولترابوک و هیبریدی ها از جمله انواع لپ تاپ در بازار به شمار می روند که با برندهای مختلف می توانید آنها را خریداری نمائید. بر اساس وزن و ویژگی های فنی آن تعیین می گردد.

لازم به ذکر است که صرف نظر از ابعاد، قابلیت حمل آسان از موارد مهم در انتخاب و خرید لپ تاپ محسوب می گردد. هر چه ابعاد لپ تاپ کوچکتر باشد، توان پردازش دستگاه نیز کاهش پیدا می کند که بایستی به این نکتۀ مهم اشاره نمود که، این مطلب درست نیست. اولین نسخۀ رایانه یا همان کامپیوتر قابل حمل در سال 1981 طراحی و ساخته شد ولی از وزن بالایی برخوردار بود. بدین ترتیب تولید کنندگان تلاش نمودند با پیشرفت فناوری، بتوانند شرایطی را برای ساخت لپ تاپ سبک در ابعاد مختلف فراهم آورند. امروزه قدرت سخت افزاری  لپ تاپ نسبت به گذشته ارتقاء پیدا کرده است و باعث گردیده تا شاهد فروش لپ تاپ سبک با سخت افزارهای قوی و با کیفیت در سطح جهانی باشیم.  

لپ تاپ

خرید لپ تاپ

خرید لپ تاپ در سه طبقه بندی اصلی صورت می پذیرد که در ادامۀ متن تلاش داریم تا با جزئیات بیشتر به آنها اشاره نمائیم.

  1. لپ تاپ نو و پلمپ : لپ تاپ نو و پلمپ همانطور که از عنوانش مشخص است، هیچ شخصی از آن استفاده ننموده و بسته بندی دستگاه در مقابل خریدار، برای اولین بار باز می شود. این نوع لپ تاپ در مقابل خریدار روشن شده و سپس سیستم عامل مبتنی بر نیاز مشتری بر روی آن نصب می گردد. عمدتاً قیمت لپ تاپ نو و پلمپ نسبت به سایر دسته بندی ها گران تر می باشد.
  2. لپ تاپ استوک : لپ تاپ استوک از جمله لپ تاپ های دست دوم به شمار می رود ولی با تفاوت قابل توجهی بین آنها وجود دارد. در واقع لپ تاپ استوک مشابه لپ تاپ نو می باشد ولی به دلیل حمل و نقل نامناسب، ممکن است بسته بندی آن دچار آسیب دیدگی شده باشد. در این صورت لپ تاپ دیگر به صورت نو فروخته نمی شود و با قیمت ارزان تر، در دسته بندی لپ تاپ استوک به فروش می رسد.
  3. لپ تاپ دسته دوم : لپ تاپ دست دوم از جمله لپ تاپ های نو سفارش آسیا به شمار می روند که در بازار ایران با بسته بندی جدید عرضه می شوند. در واقع این نوع لپ تاپ ها مدتی توسط برخی از افراد مورد استفاده قرار گرفته است و با قیمت ارزان تر عرضه می شوند.

قیمت لپ تاپ

قیمت لپ تاپ بر اساس برند، مدل و مشخصات سخت افزاری آن تعیین می گردد. از جمله انواع لپ تاپ موجود در بازار می توان به موارد ذیل اشاره نمود که هر کدام از آنها دارای ویژگی های منحصر به فرد هستند :

  • لپ تاپ مک بوک
  • لپ تاپ اولترابوک
  • لپ تاپ نوت بوک
  • لپ تاپ کروم بوک
  • لپ تاپ هیبریدی
  • لپ تاپ سرفیس

با این تفاسیر هنگام خرید لپ تاپ، متناسب با نوع کاربردی که در نظر دارید، می توانید انتخاب داشته باشید. بنابراین دانشجویان، افراد عادی، صاحبان مشاغل، گروه های تجاری و گیمرها منطبق بر نیاز خود می توانند از طریق مشورت با کارشناسان فروشگاه اینترنتی همکار کالا، با قیمت ارزان لپ تاپ مورد نظر خود را خریداری نمایند. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()