سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

مادربرد AMD

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

یکی از محصولات پر طرفدار مرکز همکار کالا ، مادربرد AMD  است که با قیمت بسیار مناسب ارائه می شود. مادربرد یکی از اجزای اصلی کامپیوتر می باشد و می توان آن را یک برد مدار چاپی دانست که اجزای حیاتی کامپیوتر را نگهداری نموده و ارتباط بین آن ها را برقرار می نماید. به وسیله ی مادربرد اتصالات وسایل جانلبی مانند پخش کننده ها DVD و درایو های USB کارت شبکه و... انجام می گیرد. مادربرد AMD یکی از انواع مادر برد هایی است که بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته استAMD یک شرکت معتبر و شناخته شده در زمینه ی ساخت مادربد است مادربرد AMD به وسیله ی پردازنده ی AMD مادربرد AMDمی کند. 

مادربرد AMD

مادربرد AMD

مادربرد AMD رقیب مادربرد INTEL می باشد و این دو برند همواره با هم رقابت دارند اما هر یک دارای طرفداران خاص خود می باشند. شرکت AMD  همواره در تلاش است که محصولاتی با کیفیت بالا و پیشرفته را عرضه کند و به همنی جهت همواره در تلاش برای ارتقاء محصولاتش است. شرکت مادربرد AMD  در سال 1969 فعالیت خود را در کالیفرنیا آغاز نمود و این شرکت انواع پردازنده های مرکزی ، پردازنده های  ، پردازنده های گرافیکی ، چیپ ست های Mother Board و...را به تولید می رساند و یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه ی عرضه ی مادربرد در جهان می باشد. در کشور ما نیز مادربرد AMD طرفداران زیادی دارد.

فروش مادربرد AMD اصل

برای خرید مادربرد AMD به سراغ معتبر ترین مراکز بروید تا بتوانید خرید مادربرد AMD را در نوع اصلی انجام دهید. مادربرد AMD تنها توسط برخی از تامین کنندگان Mother Board ارائه می شود. مجموعه ی همکار کالا یک مرکز معتبر برای خرید انواع قطعات کامپیوتر می باشد. این مرکز معتبر با سال ها فعالیت در زمینه ی عرضه ی مادربرد AMD و سایر برند های معتبر ، همواره در جهت رضایتمندی مشتریانش در تلاش بوده و بهترین قطعات را به آن ها ارائه نموده است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()