سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

رم کامپیوتر

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

رم کامپیوتر از انواع حافظه هایی است که در فروشگاه همکار کالا ارائه می شود و می توانید بدون نیاز به مراجعه ی حضوری ، خرید رم را انجام دهید. رم کامپیوتر یا MEMORY حافظه ای موقتی است و محل قرارگیری آن در کنار پردازنده است. سرعت خواندن و نوشتن رم ها بسیار بالا بوده و این قطعه در بسیاری از کامپیوتر ها، موبایل ها و.. وجود دارد. رم برخلاف تفکر افراد که آن را حافظه ای دائمی می دانند ، حافظه ای موقتی است که توانایی نگهداری اطلاعات در زمان طولانی را ندارد. در زمان روشن کردن کامپیوتر اطلاعات با سرعت به رم انتقال داده  شده و سپس آماده ی پردازش می شوند. رم کامپیوتر در مقایسه با سایر پردازنده ها سرعت بالاتری داد. برخی از افراد  این تفکر را دارند که حجم و سرعت آن موجب بالا رفتن سرعت رایانه می شود اما این تفکر صحیح نبوده و این تاثیر را نمی گذارد اما اگر از MEMORY ( رم کامپیوتر ) با ظرفیت با کانال های ورودی و خروجی سریع موجب افزایش کارکرد کامپیوتر می شود.

فروش رم کامپیوتر در انواع مختلف

رم ها در ظرفیت های مختلفی به فروش می رسند که  افراد  با توجه به نیازشان می توانند MEMORY مناسب را تهیه کنند. رم کامپیوتر ها با ظرفیت های کمتر برای رایانه های شخصی و موبایل مورد استفاده قرار می گیرد و در ظرفیت های بالا برای سرور ها می توان از آن بهره برد. فروش رم در ظرفیت های مختلف توسط مجموعه ی همکار کالا انجام می گیرد و افراد می توانند خرید رم کامپیوتر را در نوع دلخواه انجام دهند.

رم کامپیوتر

خرید اینترنتی رم کامپیوتر

مجموعه ی همکار کالا انواع رم کامپیوتر را در کیفیت های بالا ارائه می کند. این مجموعه انواع MEMORY را با بهترین قیمت در نظر گرفته است و برای خرید رم مورد نظرتان می توانید محصولات را مشاهده نموده و خرید اینترنتی رم کامپیوتر را انجام دهید.

رم کامپیوتر چیست

رم از قطعات ضروری و اصلی کامپیوتر محسوب میشود که بدون آن امکان راه اندازی سیستم وجود نخواهد داشت. رم کامپیوتر میتواند بصورت موقت داده ها را در خود ذخیره کند و سپس این داده ها را در اختیار سی پی یو قرار دهد. رم کامپیوتر در ظرفیت های مختلفی توسط کمپانی های مختلف تولید و عرضه میشود که امروزه نوع ۶۴ گیگ و یا بیشتر آن نیز موجود میباشد که میتواند نیاز کاربر را به خوبی برطرف کند. همچنین تکنولوژی های رم کامپیوتر نیز مدام در حال ارتقا هستند و امروزه رم ها به جدیدترین تکنولوژی ها تجهیز شده اند و در نتیجه سرعت بالاتری را برای کامپیوتر پدید خواهند آورد. رم کامپیوتر باید با دیگر اجزا کامپیتر تناسب داشته باشد زیرا هرگونه عدم تناسب میتواند عملکرد کل سیستم را مختل کند. به همین دلیل است که بسیاری ار فروشگاه ها قبل از فروش رم کامپیوتر اطلاعات و مشاوره لازم را در اختیار خریدار قرار میدهند تا بتواند رم مناسب با سیستم خود را خریداری نماید. خرید رم کامپیوتر را از فروشگاه هایی انجام دهید که اطلاعت کاملی را از رم های موجود در بازار داشته باشد تا بتواند مناسبترین رم را به شما عرضه کند. فروشگاه همکارکالا از فروشگاه های کاملا تخصصی است که قبل از فروش رم کامپیوتر به مشتری تمام اطلاعات لازم را در اختیار وی قرار میدهد تا بتواند انتخاب درستی داشته باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()