سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در طراحی و یادداشت برداری
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

طراحی و یادداشت برداری

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

ابزارهای طراحی و یادداشت برداری دیجیتال
با نگاهی به اطرافمان پی می بریم که دنیای دیجیتال تاثیر به سزایی در رشد ما دارد. یکی از مهمترین و تاریخی ترین فعالیت های بشر، هنر بوده و مدام زیرشاخه های جدیدی در آن پدیدار می شود. هنر و در زیرشاخه آن طراحی با متریال های گوناگونی اعم از رنگ ها، مداد و کاغذ، امروزه همگی در قالب دیجیتال مورد استفاده هنرمندان پرآوازه است. از متخصصین حوزه طراحی و گرافیک کامپیوتری گرفته تا مدرسین، با استفاده از قلم ها و پد ها و همچنین مانیتورهایی که به طور مستقیم با قلم در ارتباط هستند همگی می توانند با استفاده از این دستگاه های دیجیتال به کارهای روزانه خود با لذت، سرعت و دقت بالاتری نسبت به قبل بپردازند.

    طی سال های اخیر دو برند محبوب و مشهور جهانی به نام های Wacom (وکام) و Huion (هیوآن) مورد استفاده افراد زیادی همچون اساتید و طراحان حرفه ای دنیا در زمینه طراحی و یادداشت برداری قرار گرفته است. همکارکالا با استفاده از توانایی بالقوه خود توانسته این محصول را با ضمانت و همچنین قیمت مناسب وارد بازار ایران کند تا به دست تک تک عزیزانی برسد که بدنبال خریدی بدون دغدغه و با پشتیبانی هستند.

به خاطر بسپارید که همکارکالا می تواند تمامی محصولات که در حال حاضر توسط هر برندی تولید شده را با ثبت سفارش شما عزیزان با قیمتی مناسب تر از بازار با گارانتی در مدت زمان 1 ماه تهیه نماید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()