سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

کارت حافظه Micro SD

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

کارت حافظه Micro SD

از حافظه هایی که برای دستگاه هایی همچون موبایل و تبلت کاربرد زیادی دارد کارت حافظه میکرو اس دی میباشد. کارت حافظه میکرو اس دی در ظرفیت های مختلفی تولید میشود و همچنین ابعاد بسیار کوچکی نیز دارد. کارت حافظه میکرو اس دی بر خلاف حافظه های دائمی مانند هارد دیسک های اینترنال نیازی به جریان برق برای تامین انرژی خود ندارد و تنها از انرژی ذخیره شده در باتری دستگاه بهره میبرد.

کارت حافظه میکرو اس دی با برندهای متعددی در بازار وجود دارد که از لحاظ کارایی و عملکرد یکسان هستند اما موردی که باعث تفاوت آنها با یکدیگر شده است سرعت پردازش و انتقال اطلاعات در آنها میباشد. برخی از مدل های کارت حافظه میکرو اس دی وجود دارند که میتوانند با سرعت بالایی اطلاعات را ذخیره و یا انتقال دهند. یکی از نکات بسیار مهمی که برای خرید کارت حافظه میکرو اس دی باید در نظر گرفته شود سازگاری کارت حافظه با دستگاه میباشد.

به طور مثال برخی از دستگاه ها و گجت ها وجود دارند که تنها قادر هستند تا ظرفیت خاصی را که شرکت سازنده برای آن تعریف کرده است پشتیبانی کند که از همین رو باید کارت حافظه میکرو اس دی را متناسب با دستگاه خریداری نمایید. فروشگاه همکارکالا بهترین و پرسرعت ترین مدل های کارت حافظه میکرو اس دی را بصورت اینترنتی بفروش میرساند و خریدار را از مراجعه به بازار برای خرید حضوری بی نیاز کرده است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()